Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Eterna Yonca Kolye

43.059,00 TL

Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Birinci yaprak inanç, ikinci yaprak umut, üçüncü yaprak aşk, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Dört yaprağın da vâr olmasıı ile her şeyin tam olduğu inancı oluşuyor. Yonca, şansı daima kendine çektiğini, inancını ve aşkını vurguluyor. Yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; özgür ve rahat bir tavır sergiliyor. Yonca kolye iler her anında şık hisset!

Stok Kodu 14A2A80273
Barkod 14A2A80273 - Gram : 11,97 gram
Renk Sarı - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 11,97 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Eterna Yonca Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Eterna Yonca Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Eterna Yonca Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Eterna Yonca Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Eterna Yonca Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.