Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Yonca Kolye

41.745,00 TL

Yonca çoğunlukla üç yapraklıdır ve dört yapraklı yonca şansın, umudun, aşkın sembolüdür. Her yaprağın ayrı bir anlam taşıdığına inanılır: Birinci yaprak inancı, ikinci yaprak umudu, üçüncü yaprak aşkı, dördüncü yaprak ise şansı ifade eder. Dört yaprağın da var olmasıyla her şeyin tamam olduğuna inanılır. Şansın, zarafetin ve tutkunun bir ifadesi olan altın yonca kolye ile hipnotik bir etki yaratabilirsiniz.

Stok Kodu 14A2E01223
Barkod 14A2E01223 - Gram : 11,65 gram
Renk Sarı - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 11,65 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Yonca Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Yonca Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Yonca Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Yonca Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Yonca Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.