Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Bigo Koleksiyon Kolye

48.283,00 TL

Geometrik çizgilerle çevrelenmiş altın topun büyülü atmosferindeki ışıltılı taşlarla zamana meydan okuyan zarif, minimal görünümün yansıması olan uç kısmındaki püskülü andıran altın zincirlerin dokunuşuyla Roberto Bravo Bigo Kolye zamanın her anında kendinizden bir iz bırakmak için mükemmel bir seçim.

Stok Kodu 14A2M68231
Barkod 14A2M68231 - Gram : 12,43 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,43 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bigo Koleksiyon Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bigo Koleksiyon Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bigo Koleksiyon Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bigo Koleksiyon Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bigo Koleksiyon Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.