Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut Koleksiyonu Panter Yüzük

13.670,00 TL

Panter; güç, zorluk ve korkusuzluğu ifade ediyor. Kahraman, vakur duruşlu ve asil kadınların bizzat kendilerini anlatan eşsiz bir tavır sergiliyorken; renkli gözleri ile seni muazzam bir gizemin içine çekiyor. Panter yüzük, özgür ve güçlü kadınların modern estetik ile birleşmiş kararlı duruşlarını ifade etme biçimleri oluyor.

Stok Kodu 14A3O88296
Barkod 14A3O88296 - Gram : 3,74 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,74 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut Koleksiyonu Panter Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut Koleksiyonu Panter Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut Koleksiyonu Panter Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut Koleksiyonu Panter Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut Koleksiyonu Panter Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.