Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,81 Carat Elmas Tasarım Madalyon Gerdanlık

130.193,00 TL

Geçmiş zaman boyunca elmas, güç, zenginlik ve romantik aşk sembolü olarak kabul edilmiştir. Elmasın birbiri ile ahenkli uyumu ve birbiri etrafında adeta ışıltıyla yarışarak sıralanması, gözlerini kamaştıracak. Elmas Madalyon Gerdanlık ile özel gecelerine ve şık kıyafetlerine imzanı atmaya ne dersin?

Stok Kodu ELM23A00068
Barkod ELM23A00068
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Madalyon Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Madalyon Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Madalyon Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Madalyon Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Madalyon Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2208KVS1G
1,5908KVS1G