Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Kalp Sevgi Bileklik

58.320,00 TL

Cetaş Sevgi Bileklik, seni sevgi ile kuşatmak için zincir tasarımını burgu tarzı ile birleştiriyor. Kalp figürü ile isminin zarafetini yansıtırken kalın ve göze hitap eden görünümü ile ihtişamını ortaya koyuyor. Tüm ortamlarda ve her kombininle uyum gösteren Sevgi Altın Bileklik, stilini tamamlayacak son parça oluyor.

Stok Kodu 14A24O02662
Barkod 14A24O02662 - Gram : 19,44 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 19,44 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Sevgi Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalp Sevgi Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Sevgi Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalp Sevgi Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalp Sevgi Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.