Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Bileklik

17.647,00 TL

Korunaklı minik sentetik taşlar, ışıltılarını göstermek için sıraya giriyorlar. Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Baget bilekliğin dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Balık sırtı zincir tasarımının altınla bir araya gelerek bagetin eşsiz tavrını teninde hisset!

Stok Kodu 14A23E03051
Barkod 14A23E03051 - Gram : 5,43 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,43 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.