Çağrı Merkezi: 444 0 626

4,94 Carat Pırlanta Tasarım Baget Gerdanlık

248.564,00 TL

En özel anlarınızda şık gece kıyafetlerinize eşlik edecek bir pırlanta gerdanlık arıyorsanız bu model tam size göre! Çiçeği andıran pırlantaların ordak noktasına baget kesimde kondurularak ihtişamın gözdesi olmaya imzasını atıyor. Pırlanta tasarım baget gerdanlık, vurucu parıltısıyla tüm gözleri kamaştırıyor ve büyülüyor.

Stok Kodu PRL3M07107
Barkod PRL3M07107
Ayar 14 Ayar
Set
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Baget Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Baget Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Baget Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Baget Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Baget Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2014KVS1F
4,7414KVS1F