Çağrı Merkezi: 444 0 626

3,22 Carat Pırlanta Baget Tasarım Küpe

142.605,00 TL

En özel anlarınızda şık gece kıyafetlerinize eşlik edecek bir pırlanta küpe arıyorsanız bu model tam size göre! Çiçeği andıran pırlantaların ordak noktasına baget kesimde kondurularak ihtişamın gözdesi olmaya imzasını atıyor. Pırlanta tasarım baget küpe, vurucu parıltısıyla tüm gözleri kamaştırıyor ve büyülüyor.

Stok Kodu PRL3M07109
Barkod PRL3M07109
Ayar 14 Ayar
Set
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Baget Tasarım Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Baget Tasarım Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Baget Tasarım Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Baget Tasarım Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Baget Tasarım Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2014KVS1F
3,0214KVS1F