Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,51 Carat Pırlanta Baget Su Yolu Bileklik

39.343,00 TL

Pırlanta deyince akla ilk gelen su yolu tasarımı ile bileğinizde ışıltıyı hissedin! Pırlanta su yolu bileklik, kusursuz parıltısıyla ve baget görünümyle sizleri baştan çıkarmak için bekliyor. Özel kombinlerinizi tamamlayacak bir pırlanta bileklik, bileğinizi kuşatmak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu PRL2O00012
Barkod PRL2O00012
Ayar 18 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Baget Su Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Baget Su Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Baget Su Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Baget Su Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Baget Su Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,9918KSI1G
0,5218KSI1G