Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük

6.528,00 TL

Altın baget yüzük, sade ve ışıltılı duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. O, modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tavrı ve onun ışıltısını koruyan minik taşlar ile estetik havayı yakalaman için her gününe dost olacak bir takı. Baget yüzüğün dikdörtgen tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Birbirlerini tamamlayan puzzle görünümleri ile bu bagetler tam olarak yapıcı bir rol üstleniyor. Yüzüğün kenar kanadında sıralanan minik taşlar, güzelliğine çarpıcı pırıltılar ekliyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A23E03619
Barkod 14A23E03619 - Gram : 2,71 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,71 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.