Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Tasarım Baget Yüzük

10.736,00 TL

Korunaklı minik sentetik taşlar, ışıltılarını göstermek için sıraya giriyorlar. Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Minik taşların çevreli dansı neşeni dinç tutarken; klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Gösterişli ve büyük taşı ile kendine özgü zarif tavrını vurguluyor. Baget yüzükte, sarı altının iyileştirici gücü hissediliyorken, seni aşk ile sarmalamak için bekliyor.

Stok Kodu 14A23E03815
Barkod 14A23E03815 - Gram : 4,01 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,01 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tasarım Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Tasarım Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Tasarım Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Tasarım Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Tasarım Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.