Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO White Dreams Yüzük

33.025,00 TL

Saflığın ve masumiyetin rengi olan büyüleyici beyaz rüyaların içinde parıldamaya ne dersiniz? Hayatınızda özgünlüğünüzü arttıracak ve parmağınızda bir imza olarak taşıyacağınız Roberto Bravo White Dreams Yüzük zarifliği, minik duru çiçekleriyle donatılmış ve yusufçuk detayı ile estetik algıları yeniden yorumluyor.

Stok Kodu 14A3M96519
Barkod 14A3M96519 - Gram : 6,64 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,64 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan White Dreams Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak White Dreams Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan White Dreams Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz White Dreams Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

White Dreams Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.