Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altınm Eterna Kartanesi Bileklik

20.259,00 TL

Türk İslam inanışına göre, her bir kar tanesini bir melek taşır. Bunun yanında her bir kar tanesi birbirinden farklıdır. Farkını, doğallığını, zarafetini ve ince ruhunu yansıtırken; o sana, net kalıpları ile sanatsal bir görünüm serpiştiriyor. Cetaş eterna kartanesi bileklik, ışıltını çarpıcı hale getiriyor.

Stok Kodu 14A23L02397
Barkod 14A23L02397 - Gram : 5,73 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,73 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altınm Eterna Kartanesi Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altınm Eterna Kartanesi Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altınm Eterna Kartanesi Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altınm Eterna Kartanesi Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altınm Eterna Kartanesi Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.