Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Kalp Kolye

6.118,00 TL

Sonsuzluk işareti kum saatinin yan yatırılmış şeklini ifade ediyor. Bu inanış, yan yatmış kum saatinin akmayı durdurması ile birlikte zamanın da durduğunu, böylece "o anın" sonsuz ve ölümsüz olduğuna dayanıyor. Sadeliğin eşsiz ihtişamını bilenler için muhteşem bir tercihe dönüşen ve minik ışıltılı taşlarla bezenmiş Altın Sonsuz Kolye, zarif tasarımıyla seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23L04479
Barkod 14A23L04479 - Gram : 2,09 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.