Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Baykuş Kolye

23.942,00 TL

Baykuş, kadim bilgeliğin sembolüdür. Bunun dışında, gizem, mesajlar, koruma ve sırlar ile ilişkilendirilir. Eğitim ve sağlık alanlarında da sıkça kullanılan bir sembolik canlıdır. Baykuş kolye, senin net tavrını, keskin duruşunu ve bilgeliğini temsil ediyor. Siyah renkte olması ise özellikle ağırbaşlılık ve vakur, güçlü bir kadını imgeliyor. Çember, kendi alanına düşkün ve özgür bir kişilik olduğunu vurguluyor. İnce ve ışıltılı taşlarla işlenmiş harika detaylar, sanatsal bir estetiği gözler önüne seriyor.

Stok Kodu 14A9S36812
Barkod 14A9S36812 - Gram : 5,18 gram
Renk Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,18 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Baykuş Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Baykuş Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Baykuş Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Baykuş Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Baykuş Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap