Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp Bileklik

51.212,00 TL

Kalp figürü, sade severler için yeniden yorumlanıyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, şans ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor. Modern ve yenilikçi zincir tasarımıyla zarafetini vurgulayacak minik kalp detayıyla şansını yanında hisset! Altının büyüleyici etkisi kalbin enerjisiyle birleşerek ruhuna ışıltı katmaya hazır halde seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E02823
Barkod 14A23E02823 - Gram : 18,70 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 18,70 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.