Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalpli Tektaş Kolye

2.627,00 TL

Aşkın, birlikteliğin ve yeni bir başlangıcın göstergesi olarak; kalp, estetik bir dokunuş ile yorumlanıyor. Kalbin ucunda sarmalanmış tek taş etkisi biricikliğinin altını zarifçe çiziyor. Sarı ve beyaz altının birleşimi, ilham veren bir aşka konuk oluyor.

Stok Kodu 14A2R86166
Barkod 14A2R86166 - Gram : 1,78 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,78 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalpli Tektaş Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalpli Tektaş Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalpli Tektaş Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalpli Tektaş Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalpli Tektaş Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.