Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Baget Yüzük

6.481,00 TL

Altın tasarım baget yüzük, güçlü imajı ve ışıltılı duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. En şık kesim türlerinden biri olan bagetin düzenli sıralanımı ve onu çevreleyen sarı altın ile estetik havayı yakalaman için her gününe dost olacak bir takı. Bagetlerin minik taşları benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A24Y02671
Barkod 14A24Y02671 - Gram : 2,02 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 2,02 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.