Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Yuvarlak Baget Yüzük

10.106,00 TL

Tüm kadınların markajında olan baget yüzükler, ruhunu mükemmel şekilde yansıtan ve iddialı, şık olmayı tercih eden kadınların vazgeçilmez bir parçası oluyor. Klasik baget görünümüne modern bir tarza büründüren daire duruşu Beyaz Altın baget yüzüğe farklılık getiriyor. Sende sıradışı ve ihtişamlı havaya bürünmek istiyorsan bu altın baget yüzüğü kaçırma!

Stok Kodu 14A23E03801
Barkod 14A23E03801 - Gram : 3,65 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,65 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Yuvarlak Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Yuvarlak Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Yuvarlak Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Yuvarlak Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Yuvarlak Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.