Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Ataç Zincir Kutup Yıldız Kolye

8.945,00 TL

Kutup Yıldızı, gün boyunca yer değiştirmez ve daima kuzeyi gösterir. Bu özelliği nedeniyle tarih boyunca yön bulma ve seyir amacıyla kullanılmıştır. Derin bir anlama sahip olan kutup yıldızı kolye, birbiri içine geçmiş altın halkalarla bütünleşerek efsunlu bir görünüme kavuşup seninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A23E04352
Barkod 14A23E04352 - Gram : 2,98 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,98 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Ataç Zincir Kutup Yıldız Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Ataç Zincir Kutup Yıldız Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Ataç Zincir Kutup Yıldız Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Ataç Zincir Kutup Yıldız Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Ataç Zincir Kutup Yıldız Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.