Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Rose Altın Kutup Yıldızı Kolye

23.271,00 TL

Kutup yıldızı, gökyüzündeki en parlak yıldızdır. Her zaman kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini de ifade ediyor. Yaşamda daima kendi ışığınla doğru yoldan ilerlerken, güçlü ve sarsılmaz yönüne vurgu yapıyor. Siyah; asillik, güç ve kararlılığı; beyaz, saf, masumiyet ve doğallığı ifade ediyor. Simit kilit tasarımı, hem önde hem de arkada kullanılabiliyor.

Stok Kodu 14A0T01213
Barkod 14A0T01213 - Gram : 6,54 gram
Renk Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,54 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Rose Altın Kutup Yıldızı Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Rose Altın Kutup Yıldızı Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Rose Altın Kutup Yıldızı Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Rose Altın Kutup Yıldızı Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Rose Altın Kutup Yıldızı Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap