Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye

29.554,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta güçlü bir tılsım olarak kabul edilen nazar boncuğu simgesi, ruhu parıltısıyla süsleyen altınla birleşerek nadide bir güzellik seni bekliyor. İnceden kalına gelen yuvarlak tasarımı ve üzerindeki minik nazar boncuk detaylarıyla Fortuna tasarım kolye tüm zarafeti ve şıklığıyla içinizdeki enerjiyi, güçlü tılsımıyla korumasına izin verin.

Stok Kodu 14A3S02984
Barkod 14A3S02984 - Gram : 8,19 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,19 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.