Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,09 Carat Pırlanta Baget Sırataş Yüzük

58.364,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Pırlanta beştaş baget yüzüğün dikdörtgen stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Pırlanta baget beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taşı farklı anlamları vurguluyor. Bunlar; mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket şeklinde ifade ediliyor.Baget beştaş yüzük, klasikten uzak, dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Pırlantanın beşli baget duruşu parmaklarını kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu PRL3N07203
Barkod PRL3N07203
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Baget Sırataş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Baget Sırataş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Baget Sırataş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Baget Sırataş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Baget Sırataş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,4914KVS1F
0,6014KVS1F