Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,99 Carat Pırlanta Sırataş Baget Yüzük

47.398,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Beştaş baget yüzüğün dikdörtgen stili, prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Altın baget beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taşı farklı anlamları vurguluyor. Bunlar; mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket şeklinde ifade ediliyor. Altın baget beştaş yüzük, klasikten uzak, dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Beyaz altının beşli baget duruşu parmaklarını kavramak için seni bekliyor.

Stok Kodu PRL3M06919
Barkod PRL3M06919
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Sırataş Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Sırataş Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Sırataş Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Sırataş Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Sırataş Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,4414KVS1F
0,5514KVS1F