Çağrı Merkezi: 444 0 626

10,73 Carat Elmas Safir Taşlı Tasarım Bilezik

95.654,00 TL

İhtaşımın en gözde parçası olan elmas altın bileziğin üzerinde süzülerek ahenk içinde sıralanırken, odak noktasındaki göz alıcı safirin derinliğinde bütünleşerek kusursuz ve büyüleyici bir Safir taşlı tasarım yüzük, geceye imzanızı atmak için tüm asaletiyle sizleri bekliyor.

Stok Kodu ELM3O00095
Barkod ELM3O00095
Renk Rose
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Safir Taşlı Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Safir Taşlı Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Safir Taşlı Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Safir Taşlı Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Safir Taşlı Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1508KVS1G
1,5708KVS1G
9,0108K