Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,04 Carat Elmas Piton Deri Tasarım Saat

102.574,00 TL

Zamanı en ihtişamlı haliyle bileğinde taşımaya ne dersin? Sadeliğin en güzel tonu, vizon kordonla eşsiz ve özel olan elmasın birleşmesi sonucu ortaya en göz alıcı bir saat çıkıyor. Elmas saat ile kendi farkını yarat ve kendini özel hisset!

Stok Kodu ELM23T00008
Barkod ELM23T00008
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Piton Deri Tasarım Saat ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Piton Deri Tasarım Saat sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Piton Deri Tasarım Saat vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Piton Deri Tasarım Saat ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Piton Deri Tasarım Saat kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3908KVS1G
0,6508KVS1G