Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,73 Carat Pırlanta Sallantılı Baget Küpe

28.584,00 TL

En zarif kesim türlerinden biri olan baget pırlantanın ışıltısında sana göz kırpıyor. Pırlanta Baget Küpe, odak noktasındaki pırlantanın taşın etrafını saran minik parıltılarıyla özel günlerinde sana eşlik etmek ve pırlantanın büyüsünde kaybolman için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu PRL2S05935
Barkod PRL2S05935
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Sallantılı Baget Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Sallantılı Baget Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Sallantılı Baget Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Sallantılı Baget Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Sallantılı Baget Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,4214KSI1G
0,3114KSI1G