Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,66 Carat Elmas Tasarım Ağaç Bilezik

67.846,00 TL

Elmasın asil ruhunu bileğinde hissetmeye ne dersin? Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarakta kabul edilir. Bu derin anlamını altının ışıltısıyla taçlandıran Elmas Tasarım Ağaç Bilezik, farklı tarzı seven kadınların tercihi olacak.

Stok Kodu ELM3S00043
Barkod ELM3S00043
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Ağaç Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Ağaç Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Ağaç Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Ağaç Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Ağaç Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,6608KVS1G