Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,40 Carat Elmas Tasarım Gül Bilezik

38.554,00 TL

Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek ve ışıltılı taşların büyüleyici sıralanışı Elmas Gül Bilezikte yorumlanan bu nadide parçayla her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısın?

Stok Kodu ELM2T03343
Barkod ELM2T03343
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Gül Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Gül Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Gül Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Gül Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Gül Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0708KVS1G
0,3308KVS1G