Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,28 Carat Elmas Tasarım Bilezik

35.248,00 TL

Şık bir gecede düşsel, ihtişamlı, zarafetin temsili büyülü Elmas tasarım bilezik altının ışıltısıyla buluşuyor. Elmasın ruhunu teninde hissetmeye ve ışıltılı gecelere imza atmaya ne dersin? Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek tek sıra elmas detayıyla da zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas tasarım bilezik ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM1M00050
Barkod ELM1M00050
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2808KSI1G
Yorumlar
Yorum Yap