Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,37 Carat Elmas Tasarım Yarımtur Bileklik

31.500,00 TL

Elmas bileklik deyince akla ilk gelen eşsiz tasarımıyla Su yolu bileklik, elmasın binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olduğuna ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır.Su yolu tasarımının sıcak ışıltısı sayesinde tutku ve sevgi anlamlarını taşıyorken aynı zamanda sonsuz gücün, özgürlüğün ve her açıdan da şıklığı temsil eden görünümü olan sonsuz aşkın en güzel ifadesi olan Elmas Su yolu bilekliği teninde taşımaya ne dersin?

Stok Kodu ELM23H00046
Barkod ELM23H00046
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Tasarım Yarımtur Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Tasarım Yarımtur Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Tasarım Yarımtur Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Tasarım Yarımtur Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Tasarım Yarımtur Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1108KVS1G
0,2608KVS1G