Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,29 Carat Elmas Su Yolu Küp Bileklik

33.341,00 TL

Elmas bileklik deyince akla ilk gelen eşsiz tasarımıyla Su yolu bileklik, elmasın binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olduğuna ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır.Su yolu tasarımının sıcak ışıltısı sayesinde tutku ve sevgi anlamlarını taşıyorken aynı zamanda sonsuz gücün, özgürlüğün ve her açıdan da şıklığı temsil eden görünümü olan sonsuz aşkın en güzel ifadesi olan Elmas Su yolu küp bilekliği teninde taşımaya ne dersin?

Stok Kodu ELM0R00169
Barkod ELM0R00169
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Su Yolu Küp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Su Yolu Küp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Su Yolu Küp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Su Yolu Küp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Su Yolu Küp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2908KSI1G