Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Soul Dance Kolye

33.860,00 TL

Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, kenarlarında bulunan taşlar ve sallanan zincirleriyle asilliğine ışıltı ekliyor. Soul dance kolye ile kendinizi özel hissetmeye ne dersiniz?

Stok Kodu 14A3M96550
Barkod 14A3M96550 - Gram : 8,30 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Soul Dance Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Soul Dance Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Soul Dance Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Soul Dance Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Soul Dance Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.