Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Monarch Butterfly Küpe

12.202,00 TL

Kral kelebekler: yaşamaya aşkla bağlı hayatlarıyla dünya üzerinde yaşayan gizemli kelebeklerdir. Yerküreyi bir ucundan diğerine dört nesil değiştirerek katederler. Renkleriyle göz kamaştıran, büyülü hikayesiyle ve güzellikleriyle altının zarif parıltısını yansıtan Roberto Bravo Monarch Butterfly Küpe ile tarzınıza gizemli bir hikaye ve şıklık katın.

Stok Kodu 14A3Y99056
Barkod 14A3Y99056 - Gram : 2,09 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Monarch Butterfly Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Monarch Butterfly Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Monarch Butterfly Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Monarch Butterfly Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Monarch Butterfly Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.