Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla X Ema Kutup Yıldızı Charm Kolye Ucu

13.856,00 TL

Kutup Yıldızı, gün boyunca yer değiştirmez ve daima kuzeyi gösterir. Bu özelliği nedeniyle tarih boyunca yön bulma ve seyir amacıyla kullanılmıştır. Derin bir anlama sahip olan kutup yıldızı kolye ucu, altınla buluşarak efsunlu bir görünüme kavuşup seninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A24Y06014
Barkod 14A24Y06014 - Gram : 3,83 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,83 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla X Ema Kutup Yıldızı Charm Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla X Ema Kutup Yıldızı Charm Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla X Ema Kutup Yıldızı Charm Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla X Ema Kutup Yıldızı Charm Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla X Ema Kutup Yıldızı Charm Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.