Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla X Ema Anka Kuşu Charm Kolye Ucu

22.791,00 TL

Anka Kuşu, yeniden doğuş, varoluş ve dirilişi temsil eder. "Kendini aramanın sembolü" olarakta bilinen Anka Kuşu, aslında 'sabreden, emek veren herkes, kendi yeniden doğuşunu yaşatır. ' demektir. Ulaşılması güç bir ideal olan Anka Kuşu sembolü altının enerjisiyle birleşerek daha da güçlü hale dönüşüyor. Boynunda bu eşsiz tasarımı taşımak ve kendini güçlü hissetmek seninde!

Stok Kodu 14A24T01668
Barkod 14A24T01668 - Gram : 6,30 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla X Ema Anka Kuşu Charm Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla X Ema Anka Kuşu Charm Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla X Ema Anka Kuşu Charm Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla X Ema Anka Kuşu Charm Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla X Ema Anka Kuşu Charm Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.