Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Vidalı Toplu Küpe

8.139,00 TL

Sarı, bronz ve beyaz altın topların, yumak biçiminde birleşimi inovatif yanını vurguluyor. Kaos ve farklılıklara aşık biriysen, yansıtıcı bir aksesuar ile şıklık kulvarındaki yerin hazır. Toplu altın küpe, kendine has üslubu ile zamanın ruhunu yakalamaya hazırlan.

Stok Kodu 14A23E04202
Barkod 14A23E04202 - Gram : 2,46 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,46 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Vidalı Toplu Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Vidalı Toplu Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Vidalı Toplu Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Vidalı Toplu Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Vidalı Toplu Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.