Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Halka Küpe

11.173,00 TL

Sarı, bronz ve beyaz altının birleşimi tüm kıyafetlerin ile uyum göstermeye hazırlanıyor. Minik topların sardığı büyük toplar ışığın etkisini renkleri ile farklı yansıtırken pırıltı daima seninle oluyor. Minik topların sergilediği keskin görünürlük sana kendinden emin ve güçlü bir duruş katıyor.

Stok Kodu 14A24O01494
Barkod 14A24O01494 - Gram : 3,56 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap