Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Bileklik

11.468,00 TL

Sadeliği ve şıklığıyla bileğinizi süsleyecek, rose, sarı, beyaz altının kusursuz ifadesi ve minik parıltılı altın topların inci gibi zarif dizilişiyle günlük kombinlerinizde gözler önünde olacağınız Üç Renkli Altın Toplu Bileklik vazgeçemeyeceğiniz tercihiniz olacak.

Stok Kodu 14A24M01679
Barkod 14A24M01679 - Gram : 3,68 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,68 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.