Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik

22.088,00 TL

Burgu tarzının altın bilekliğe yorumlanarak aralarına altın topların serpiştirilmesi daha da çekici bir görünüme kavuşturuyor. Sarı, beyaz ve rose altının ahenk içindeki uyumu altın bilekliğe sıradışı bir tarz kazandırıyor. Altın toplu burgu bileklik ile tarzını yansıtmak sizin elinizde!

Stok Kodu 14A24M01649
Barkod 14A24M01649 - Gram : 7,56 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap