Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Mavi Mineli Yonca Bileklik

8.551,00 TL

Sadelikle parlamaya ne dersin? Aşk, mutluluk, zarafet, şıklık ve ışıltının yansıması Yonca altın bileklik, her kadının stilini süsleyecek zarif mavi dokunuşuyla karşınızda. Şansını her konumda bileğinde taşımaya ve kendini mutlu hissetmeye ne dersin?

Stok Kodu 14A23E02864
Barkod 14A23E02864 - Gram : 2,75 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,75 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Mavi Mineli Yonca Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Mavi Mineli Yonca Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Mavi Mineli Yonca Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Mavi Mineli Yonca Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Mavi Mineli Yonca Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.