Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik

26.715,00 TL

Hasır örmenin otantik tarzı, altın topların modern tasarımı ile buluşuyor. Toplu altın bileklik, sarı altının zamansız rengini bileğinde topluyor. Altın bilekliğin üç sıralı tasarımı, birbirlerine örülü tarzı ile dolgunluk kazanıyor. Enerji verici ve hareketli görünümü, her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A24S02246
Barkod 14A24S02246 - Gram : 8,77 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 8,77 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Toplu Burgu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap