Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Çocuk Bileklik

9.517,00 TL

Güç, heyecan ve azmi temsil eden kırmızı renk, altının parıltısında miniğine göz kırpıyor. Altın topların zincirde narin salınışı, kırmızı top figürüyle bütünlük kazanıyor. Altın çocuk bileklik ile miniğinin narin tenine ışıltılı detaylarla taçlandırmak senin elinde.

Stok Kodu 14A23L02331
Barkod 14A23L02331 - Gram : 3,51 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,51 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.