Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Yıldız Nazar Çocuk Bileklik

16.544,00 TL

Nazar çocuk bileklik, minik kalpleri rengarenk rüzgarında büyülemek için muhteşem bir seçim. Neşeli görünümüyle miniğine enerji ve şans getirecek. Altın çocuk bileklik, yıldız ve nazar detaylarıyla miniğinin kalp atışlarını hızlandıracak.

Stok Kodu 14A3N96871
Barkod 14A3N96871 - Gram : 4,78 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,78 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Yıldız Nazar Çocuk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Yıldız Nazar Çocuk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Yıldız Nazar Çocuk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Yıldız Nazar Çocuk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Yıldız Nazar Çocuk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.