Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Olivia Koleksiyon Halka Set Küpe

17.839,00 TL

Altın ve zeytin dalı, her ikisi de yüzyıllardır kültürlerde ve medeniyetlerde önemli semboller olarak kabul edilir. Altın, zenginlik ve değerin sembolüdür, zeytin dalı ise barış ve refahın sembolüdür. İnsanlık tarihinde derin bir anlama sahip olan bu iki değer Cetaş Olivia Koleksiyonu ile altın ışıltısının yanı sıra barış ve saflığın en derin ifadesi olan zeytin dalı ile bütünleşerek büyülü bir efsaneye atıfta bulunurken soft renkler eşliğinde sedefin inci tanelerini altın halka set küpe ile ruhunuza yansıtmaya hazır mısınız?

Stok Kodu 14A23A01396
Barkod 14A23A01396 - Gram : 4,97 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,97 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Olivia Koleksiyon Halka Set Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Olivia Koleksiyon Halka Set Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Olivia Koleksiyon Halka Set Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Olivia Koleksiyon Halka Set Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Olivia Koleksiyon Halka Set Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.