Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye

27.600,00 TL

Hem estetik hem de manevi anlamlar taşıyan altın ve göz figürü gizli güzellik, koruma ile iç içe geçmiş sembollerdir. Tasarım altın kolye, sanatsal tavrıyla mavinin ve altının derinliklerinde kaybolmaya davet ediyor. Sıradışı tarzı yakalamak isteyen kadınlar için eşsiz altın tasarım kolye tam size göre!

Stok Kodu 14A23E04014
Barkod 14A23E04014 - Gram : 10,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyon Tasarım Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.