Çağrı Merkezi: 444 0 626

Çatalhöyük Koleksiyon Tasarım Kolye

10.786,00 TL

Çatalhöyük, Konya'mızda bulunan; ilk medeniyetlerin toprağının atılmış olduğu, medeniyetlere beşiklik etmiş ve bu medeniyetlerin izlerini hâlâ bünyesinde barındıran çok büyük bir değerdir. Çatalhöyük, ilk defa şehir planının yapıldığı, toplumlar tarafından birliktelik içerisinde yaşamak için çeşitli adımların atıldığı tarihi bir yerdir. Bu tarihi yerde, dönemin izlerini net bir şekilde görebileceğimiz bazı figürler mevcuttur. Özboyacı Altın, kendi tasarlamış olduğu altın takılar ile illk toplu yaşamın izlerine sahip çıkmak ve bu izleri her daim yaşatmak için Geçmişten Gelen İz koleksiyonuna özel bir yer vermiştir.

Stok Kodu 14A1E59023
Barkod 14A1E59023 - Gram : 2,83 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,83 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çatalhöyük Koleksiyon Tasarım Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çatalhöyük Koleksiyon Tasarım Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çatalhöyük Koleksiyon Tasarım Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çatalhöyük Koleksiyon Tasarım Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çatalhöyük Koleksiyon Tasarım Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.