Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik

38.838,00 TL

Nazar boncuklu bileklik, zincir tasarımı ile rahat ve spor bir tarzı yakalıyorken, yoğun görünümü yenilikçi yönünü vurguluyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A3N96882
Barkod 14A3N96882 - Gram : 15,32 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 15,32 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap