Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut Koleksiyon Nazar Kolye Ucu

11.596,00 TL

Dışa dönük oval nazar boncuğu güzelliğine değecek kötü enerjilerden seni koruyorken; minik mavi ışıltı, bakan kişiyi tekrar baktırıyor. Cetaş nazar kolye ucu ile yeni bir gün için seni tamamlayacak yegane parça oluyor.

Stok Kodu 14A3O88330
Barkod 14A3O88330 - Gram : 2,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut Koleksiyon Nazar Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut Koleksiyon Nazar Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut Koleksiyon Nazar Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut Koleksiyon Nazar Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut Koleksiyon Nazar Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.